Hlavní stránka | Vyhledávání  

Zkoušky ZZO

Zkoušky ZZO Když se Dolly v dubnu začala hárat, vzala jsem si na cvičák jako náhradníka Angera. Strašně ho to potěšilo, navzdory svému věku je pořád aktivní, čilý a cvičí moc rád, takže jsem mu mohla dopřát pocit, že je zase v kurzu :o)
31.5.2008 u nás na cvičáku proběhly zkoušky podle NZŘ. Anger nastoupil na zkoušku ZZO a navzdory shovívavému úsměvu některých tvrdím, že byl tím nejdůležitějším psem na zkouškách. Doplňovali jsme totiž počet na potřebné minimum, takže bez něho by zkoušky nemohly proběhnout. No vždyť říkám - nejdůležitější pes :o))) Podle toho se samozřejmě také choval.
Akci si vyloženě užíval. Pravda, našly se nepřesnosti a občas jsem trnula, aby Anger nevkládal do cviků vlastní invenci, jak to s radostí někdy dělá. Ale náladičku měl výbornou a z jeho chování bylo jasné, že takovou legraci už dlouho nezažil.
A bohužel už asi nezažije, protože po zkouškách jsem mu vyhlásila důchod. V listopadu mu bude 11 let. Byla jsem ráda, že jeho odchod na odpočinek se nám tak vydařil - zkoušku jsme složili s výsledkem "prospěl výborně".

Fotky ze zkoušek jsou v článku.další fotky ze zkoušek jsou na stránkách našeho cvičáku ZDE