Hlavní stránka | Vyhledávání  

Vánoční klubový závod 12.12.2010

Vánoční klubový závod Datum letošního klubového vánočního závodu padlo na 12.12.2010 Vyrazili jsme závodit tradičně s oběma čmoudy.
Tak jako každý rok, byly vypsány dvě kategorie - A pro psy se zkouškami (6 účastníků) a B pro psy bez zkoušek nebo s nižšími zkouškami (8 účastníků). Rozdíl mezi kategoriemi byl ten, že A provádělo cviky bez vodítka a aportovalo PET láhev naplněnou kamínky (B nosilo předmět psovoda).
Disciplíny byly:
- chůze u nohy, obraty za pochodu i na místě
- sedni-lehni-vstaň
- aport
- štěkání na povel
- odložení psa za pochodu do vymezeného prostoru
- šipky (pes je odložený, psovod háže)
- oblékání psa na čas (košile, ponožky na přední tlapy, šála, čepice)
- parkur na čas

Jako tradičně, měření sil bylo hlavně velká legrace. Všichni si vzájemně fandili a pauzy vyplňovali požíváním alkoholických i nealkoholických teplých nápojů, ovoce, cukroví, chlebíčků.....
Knírači se opět neztratili - v kategorii A zvítězil Quentin Radinie, a to především díky exlecentnímu výkonu paničky v šipkách.
V kategorii B obsadili 3. místo Pepíček s Žoržem!!!!!! Bylo to asi největší překvapení závodu, protože Pepánek je svým přístupem k výcviku proslulý :o)
Ale tentokrát to byla prostě legrace, a smysl pro humor, ten Pepovi rozhodně nechybí :o)
Dmula jsem se pýchou nad výkonem "mých chlapců" :o)))
Ani Dolly nezklamala - s tváří andílka si mě opět vychutnala v těch nejneočekávanějších momentech :o) Bylo z toho 5. místo....

Celý závod obrazem zdokumentovaly Hanka a Jitka Kropáčkovy ZDE