26.5. – mezinárodní den Drákuly!!!
26th of May is World Dracula Day, Let the Biting Begin!

V neděli jsme s Hopi nastoupili na naší první “velkou” (tříoddílovou) zkoušku – IGP 1.
A s výsledkem 89/88/98 jsme ji spojenými silami zdolaly na velmi dobře! 😀
Po loňských zdravotních potížích (na jaře zlomený zub a na podzim prst), které nám vždycky daly na čas stopku, se konečně povedlo dotáhnout všechno do konce. Zkoušku Hopi korunovala svou nejoblíbenější disciplínou – výbornou obranou.
Zásluhu na tom má samozřejmě Hopinky nejvíc nejlepší figurant 🙂 Pepa Neužil, náš “páník” Jirka a celá parta, se kterou teď trénujeme a která nás podporuje.
A ZKO Veselí, která nám zkoušky uspořádala.